top of page

O nas

Gynaikon Klinieken to klinika dla kobiet działająca w oparciu o koncepcję „od pierwszej miesiączki do menopauzy”, czyli zapewniająca opiekę od pierwszej do ostatniej menstruacji. Gynaikon Klinieken skupia się na kobietach tuż przed ich wejściem w wiek rozrodczy, w jego trakcie i po jego zakończeniu.

Kompleksowy i spójny zakres usług obejmuje porady i leczenie w trzech ważnych dla kobiet obszarach: aborcji, kontroli urodzeń i menopauzy.

Gynaikon Klinieken ma umowę partnerską z Maastricht University Medical Center+, dzięki czemu w razie potrzeby bardzo szybko może zorganizować opiekę kliniczną. 

Gynaikon Klinieken to profesjonalnie zorganizowana organizacja, która działa zgodnie z najnowszymi wytycznymi i dyrektywami w zakresie jakości i bezpieczeństwa. Gwarantuje opiekę medyczną zgodnie z najwyższymi standardami jakości oraz szybkie, skuteczne i indywidualne leczenie, które w pełni koncentruje się na zdrowiu pacjentki. Gynaikon Klinieken spełnia najsurowsze standardy jakości i gwarantuje krótkie czasy oczekiwania oraz optymalne leczenie w przyjemnym otoczeniu. Organizacja zatrudnia wyłącznie certyfikowanych lekarzy i pielęgniarki wysoko wykwalifikowane w zakresie kontroli urodzeń, aborcji i menopauzy. Środki znieczulające podawane są wyłącznie przez zarejestrowanych anestezjologów.

Założycielka Gynaikon Klinieken, lek. med. Gabie Raven, działa w tej dziedzinie medycyny od 1992 roku, dzięki czemu ma bogate doświadczenie. Po ośmioletnim okresie pełnienia funkcji przewodniczącej Holenderskiego Stowarzyszenia Specjalistów ds. Aborcji (NGvA) może pochwalić się unikalną wiedzą w tej dziedzinie i z nią powiązanych.

Jesteś zadowolona? Czy może niektóre aspekty wymagają poprawy? Powiadom nas!

ikoon pijltje naar rechts_wit.png
Links
bottom of page